ELMAX Serwis Profesjonalne Instalacje Elektryczne. Bezpieczeństwo to nasz priorytet.

Sprawdź nasz sklep internetowy
Normal_kamery_elmax_group

telewizja dozorowa

Sieć kamer, czyli potocznie zwany monitoring, to bardzo powszechna rzecz. Spotkamy go praktycznie wszędzie, od parkingów, przez zatłoczone ulice, aż po fabryki.

W pracy

Jako szef lub kierownik, musisz monitorować pracę swojego zespołu. Jest to powszechne szczególnie fabrykach, gdzie liczy się wydajność i bezpieczeństwo. Prawidłowo rozmieszczony monitoring może pomóc w eliminacji różnych niebezpiecznych czynności.Doskonale widzisz w jaki sposób pracują Twoi podwładni i czy prawidłowo wypełniają swoje obowiązki. Płacisz im za efektywną pracę, dlatego nie mogą marnować Twojego czasu. Całość można nagrać na dysk twardy i odtworzyć na dowolnym urządzeniu, które umożliwia działanie popularnych formatów wideo.

W domu

Jest bardzo wiele możliwości na wykorzystanie monitoringu w swoim domu. Czy zastanawiasz się czasem jak opiekunka do dzieci wykonuje swoje obowiązki? Te i wiele innych rzeczy można sprawdzić będąc w pracy mając podłączoną nagrywarke do internetu.

W sklepach

Nieuczciwi klienci i drobni złodzieje czasem chcą ukraść przeróżne przedmioty. W wielkich sieciach handlowych są to nierzadko gadżety o wielkiej wartości, jak choćby telefony, aparaty zegarki itp. Dobry monitoring i wprawne oko operatora, wychwycą takie zdarzenie, a to pozwala uniknąć dużych strat generowanych przez takie zdarzenia.

Monitoring, czyli telewizję przemysłową CCTV, wdrażają firmy.

Umów się z naszym specjalistą, przyjedziemy i doradzimy. tel.884088444