ELMAX Serwis Profesjonalne Instalacje Elektryczne. Bezpieczeństwo to nasz priorytet.

Sprawdź nasz sklep internetowy
Normal_img-20141230-00801

Instalacje elektryczne

Choć większość z nas nie zastanawia się nad tym jak ważna jest elektryczność w naszych mieszkaniach i domach, to warto czasem zadać sobie pytanie, czy moja instalacja elektryczna jest bezpieczna? Aby użytkowanie instalacji elektrycznej było bezpieczne, instalacja elektryczna nie może być wykonywana przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje.

Instalacje elektryczne wykonujemy i projektujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Stosujemy nowoczesne rozwiązania techniczne zapewniające użytkowi komfort, prostotę obsługi i bezpieczeństwo na lata. Materiały wykorzystywane w naszych instalacjach elektrycznych stosujemy najwyższej jakości z wszelkimi atestami i aprobatami technicznymi.

Przeprowadzamy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, zakładania, modernizacjii wymiany instalacji elektrycznych. Prowadzimy prace zarówno w mieszkaniach orazdomach jednorodzinnych, jak i siedzibach firm, magazynach czy halach. Przeprowadzamytakże odbiory powykonawcze instalacji elektrycznych oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej. Nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia i przeszkolenia dowykonywania wszystkich prac z zakresu elektryki. Wykonywane przez nas instalacje są zgodne z obowiązującymi przepisami i normami. Używamy sprzętu oraz materiałów najwyższej jakości, które posiadają niezbędne atesty i aprobaty techniczne. Współpracujemyz najlepszymi na rynku firmami, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania,prostotę obsługi oraz komfort na lata.

Remont  jest idealnym momentem do przeprowadzenia modernizacji instalacji elektrycznej, zwłaszcza w starym budownictwie. Nierzadko stare kable i rozwiązania nie radzą sobie ze wzrastającą liczbą odbiorników, zawodzą, kiedy podłącza się do nich nowoczesny sprzęt elektroniczny ale także zagrażają bezpieczeństwu zarówno mieszkańców jak i podłączonych do gniazdek urządzeń, grożąc porażeniem lub nawet pożarem. Niegdyś inaczej też  szacowano zapotrzebowanie na energię. Liczba urządzeń elektrycznych w mieszkaniu wzrosła i stare kable o zbyt małym przekroju nie radzą sobie z dostarczaniem do nich energii.Problemy pojawiają się także w nowym budownictwie. Jednym z nich jest np. wadliwie rozplanowanie położenia gniazd lub wyłączników, skutkujące częstym działaniem bezpieczników. W takiej sytuacji nie należy zwlekać z dostosowaniem domowych obwodów do zwiększonych potrzeb i bardziej restrykcyjnych norm.