ELMAX Serwis Profesjonalne Instalacje Elektryczne. Bezpieczeństwo to nasz priorytet.

Sprawdź nasz sklep internetowy
Normal_alarmy-katowice-mys_owice-sosnowiec-dabrowa-gornicza

Alarmy i monitoring

Zestawy alarmowe które montujemy, to produkty cieszące się ogromnym uznaniem. Charakteryzują się wysoką jakością, funkcjonalnością oraz dużą różnorodnością, dzięki czemu niezwykle łatwo dopasować je do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.  W swojej ofercie posiada szeroką gamę urządzeń przeznaczonych do realizacji systemów sygnalizacji włamania i napadu od prostych modułów przeznaczonych do zabezpieczenia kiosków i domków letniskowych, po zaawansowane i złożone systemy łączące funkcjonalność systemu alarmowego z rozbudowanymi funkcjami automatyki i kontroli dostępu.Oferowane urządzenia zawdzięczają swoją wszechstronność możliwościom elastycznej rozbudowy i przyjaznemu interfejsowi zapewniającemu łatwą codzienną obsługę systemu. 

Tak duża różnorodność ułatwia znalezienie odpowiedniego zestawu, który spełni wszystkie oczekiwania i pozwoli optymalnie zabezpieczyć dom, garaż, plac budowy, warsztat czy biuro. 

Nie wiesz jaki sprzęt wybrać. Nasz konsultant przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i będzie z Tobą w stałym kontakcie.

 

UMÓW SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ  TEL.667667666

Systemy monitoringu i zabezpieczeń dla firm i domów.

Jeśli interesuje Cię wysokiej klasy monitoring, to doskonale trafiłeś. Sprzęt który montujemy jest starannie wyselekcjonowany z dostępnych sprzetów na rynku ,i  spełni oczekiwania zarówno drobnych przedsiębiorców jak i wymagających Klientów poszukujących systemu dozoru najwyższej klasy.

Nasza szeroka i różnorodna oferta stanowi gwarancję zadowolenia naszych Klientów. Konkurencyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo świadczone przez wykwalifikowany personel naszej firmy.

Skontaktuj się z naszym konsultantem i wybierz optymalne dla Ciebie rozwiązanie. Nasz konsultant przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i będzie z Tobą w stałym kontakcie.

 

UMÓW SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ  TEL.667667666

 
 

Sprawdź jak nasz firma ELMAX SERWIS wybiega przed konkurencję

W ELMAX SERWIS sami skonfigurujemy ci zestaw alarmowy , bądź monitoring w zależności od twoich potrzeb i oczekiwań wedle określonych wytycznych.

Nasze rozwiązania idealnie sprawdzają się w systemach ochrony domów, mieszkań, biur, warsztatów łącząc bezpieczeństwo, komfort i oszczędność energii.

Wszystko to z myślą o klientach poszukujących profesjonalnych rozwiązań zapewniających najwyższej klasy bezpieczeństwo.

Zobacz jakie to proste...